Konferencja Przedzjazdowa Okręgu Śląskiego PZD w Delegaturze Rejonowej w Rybniku, która odbyła się w dniu 29.06.2019 stała się okazją do wręczenia Medalu Jubileuszowego za Wybitne Zasługi dla Rozwoju Ogrodów Działkowych.

Prezes Okręgu Śląskiego Pan Józef Noski w imieniu Prezesa PZD Pana Eugeniusza Kondrackiego wyróżnił 2 osoby z terenu Delegatury Rejonowej w Rybniku.

Wśród nich znalazł się p. Janusz Jelonek wieloletni Prezes ROD "Gajówka" w Wodzisławiu Śląskim. Medal jest docenianiem pracy w  Zarządzie ROD dla dobra naszego Związku, działania na rzecz społeczeństwa naszego Miasta. Dziękuję Prezesowi Krajowej Rady PZD Panu Eugeniuszowi Kondrackiemu za wyróżnienie.

       

Jesteśmy dumni z naszego Prezesa  - mówią działkowcy - to zobowiązuje. Wszystko co robimy w ogrodzie  jest dla nas, naszego społeczeństwa. Jesteśmy dumni z naszego ogrodu. Wpisy jakie dokonują goście w Kronice ogrodu są tego dowodem. Zarząd ROD wyeksponował wyróżnienie w lokalnej prasie i telewizji. Medal znajdzie się w Kapsule czasu ogrodu z okazji 40 lecia powstania ogrodu. Zapału oraz wspaniałych pomysłów nam nie brakuje.

 

Janusz Jelonek - Prezes Zarządu ROD "Gajówka" w Wodzisławiu Śląskim